Sulu ve Karbon Filtreler

hava filtre sistemleri, Sulu filtreler, Karbon Filtreler, havalandırma filtreleri, hava filtresi

Sulu ve Karbon Filtreler

Sulu baca sistemleri ekmek fırınlarında, pide fırınlarında, apartmanlarda, fabrika kazanlarında, otellerde, merkezi sistem ile ısınan okul, hastane vb alanlarda kullanılmaktadır. Sulu baca filtresi normal baca çıkış borusuna monte edilir. Sulu baca filtresi ebatları kullanılan yakıtın cinsine göre ve kazanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

TSE standartlarına uygun olarak ürettiğimiz sulu baca filtresi havadaki karbondioksit oranını dengeler ve havayı %90 oranında temizler. Minimum su tüketimi ile çalışır. Ülkemizde birçok belediye ve devlet kuruluşları tarafından özellikle restaurant, fırın benzeri koku ve duman yayan iş yerlerinde zorunlu kullanım haline getirilmiştir. Sulu baca filtresi balık, ızgara gibi yemek kokularını, dumanlı ve pislenmiş havayı, zehirli dumanları atmosfere atmadan önce temizler ve temiz hava olarak dışarı gönderir.

Sulu baca filtresi sistemini randımanlı kullanmak için öncelikle kullanım alanının belirlenmesi ve gerekli tasarımın yapılması gerekmektedir.

Sulu baca filtresi içerisinde kirli hava özel olarak tasarımı yapılmış yıkama ünitesinde yıkanır ve yağı ve tozu %80, kokuyu ise %70 oranında temizlemektedir. Sulu filtre yıkama ünitesi içi iki kat antipas siyah sac ve dışı elektrostatik toz boyalı olarak üretilmektedir. Taleplerinize göre paslanmaz çelik üretimimiz de bulunmaktadır. Sulu sistem yıkama ünitesi içerisinde su devir daim pompası, su boşaltma, yağ boşaltma- taşma, şamandıralı su girişleri, aspiratör ünitesi, yıkama fiskiyeleri, damla tutucu ve filtreler bulunmaktadır.

Sizde sulu baca filtresi taktırmak istiyorsanız öncelikle uzman ekiplerimize başvurarak keşif için destek almanızı önermekteyiz. Yılların tecrübesi ve üstün hizmet anlayışımız ile konusunda profesyonel olan ekibimiz sizin için en uygun ürün ve projeyi tasarlamaktadır.